close
logo


خرید عمده لوازم التحریر

 

   راه های  ارتباطی  و سفارش محصولات با شماره های  02188178937 - 09120889498

 

 

لوازم التحریر درفعالیتهای روزانه ما کاربرد دارند. در واقع لوازم التحریر ابزار هایی هستند برای نوشتن، ترسیم و یا نقاشی کردن. این لوازم در انواع و اقسام موقعیت ها مورد استفاده قرار می گیرند . از کاربرد هایشان در دستان دانش آموزان در مدرسه گرفته تا دانشجویان در دانشگاه ها و کارمندان و کارکنان شرکت ها و ادارات. با توجه به کاربرد های ذکر شده این وسایل، خرید عمده لوازم التحریر گزینه مناسبی برای افرادیست که استفاده زیادی از آن ها دارند ،که هم در زمان خود برای خرید محصول صرفه جویی کنند و هم با خرید عمده لوازم التحریر هزینه کم تری صرف کنند. از معروف ترین و پرکاربرد ترین لوازم التحریر ها می توان خودکار،  مداد ،دفتر و پاکن را نام برد .اما دسته بندی کلی لوازم التحریر را می توان به گروه های  نوشت افزار تحصیلی، لوازم اداری و لوازم بایگانی تقسیم کرد.

 

 

خرید عمده لوازم التحریر و آشنایی با برخی از پرکاربرد ترین آن ها

 

 

دفترها: دفترها مجموعه ای از کاغذ های متصل به هم هستند که توسط جلد پوشیده شده اند. دفترها می توانند از نظر تعداد اوراق با هم متفاوت باشند، مانند : دفترهای 40 برگ ،60 برگ، 100 برگ و...در مطالب بعدی به شرح انواعی از دفتر ها می پردازیم :

 

 

دفتر های خط دار

 

این نوع از دفتر ها بیشتر مناسب نوشتن هستند و فضای باز برای رسم یا نقاشی ندارد. بنابراین کاربرد اصلی دفتر های خط دار در نوشتن است.

 

دفترهای بدون خط

 

دفتر های بدون خط، فضایی بدون محدویت دارند و مناسب برای رسم و طراحی و نقاشی هستند و توانایی آزادی عمل را به کاربر میدهند

 

 

دفتر های نقطه دار

 

دراین نوع دفتر ها با ایجاد خطوط، می توان طرح های مورد نظر را ایجاد کرد. این دفتر ها با توجه به نوع استفاده فرد کاربرد هایی مانند طراحی و رسم و... دارند.

 

مداد

 

مداد ها به طور معمول 17.5 سانتی متر طول دارند و ابزاری برای نوشتن طراحی و نقاشی هستند. مغز مداد که بخش درونی  و استوانه ای آن را تشکیل می دهد از جنس ماده سیاهی به نام گرافیت است که در مداد های رنگی با ترکیبات دیگری تشکیل می شوند. در مطالب بعدی به شرح انواع مداد و کاربرد های آن می پردازیم .

 

 

مداد سیاه

 

همانطور که از نامش مشخص است رنگی سیاه دارد و مغز آن نیز از جنس گرافیت است. سختی و نرمی مداد به ناخالصی رس آن بستگی دارد.

 

 

مداد رنگی

 

مداد رنگی نوعی از مداد است که مغز آن رد رنگی دارد و می تواند دارای رنگ های متفاوت باشد. مغز مداد های رنگی ترکیبی از رنگدانه (ماده رنگی) فشرده، نوعی موم و کائولین (یک نوع خاک رس) ‌است.

 

 

مداد آبرنگی

 

در این نوع مداد می توان با استفاده از  قلموی نقاشی مرطوب، رد مداد را که رنگی نیز می باشد روی صفحه مورد نظر خود پخش کرد و می توان گفت که اثر بوجود آمده حالت آبرنگی دارد . بنابراین به این دلیل است که این مداد را مداد آبرنگی می نامند.

 

 

 

راهنمای خرید عمده لوازم التحریر

 

زمان در خرید

 

 در خرید هر نوع وسیله ای,  زمان یکی از مهم ترین فاکتور ها است و این موضوع در مورد خرید عمده لوازم التحریر نیز صدق می کند. یکی از دلایل انتخاب خرید عمده لوازم التحریر می تواند  صرفه جویی در زمان باشد. اما نکته مهمی که اینجا مطرح میشود این است که در این مورد باید در نظر داشت که به خاطر صرف زمان کم تر، از کیفیت و زمان آن غافل نشویم، میشود با صرف وقت کم تر ،خریدی با کیفیت را درپیش گرفت.

 

کیفیت در خرید عمده لوازم التحریر

 

 بی شک کیفیت همواره مهم ترین فاکتور در هنگام خرید می باشد  پس ، ما که خرید عمده لوازم التحریر را انتخاب کرده ایم، باید همواره توجه به کیفیت را حفظ کرده و در ازای پرداخت مبلغ پائین تر با بی دقتی در خرید، برای صرف زمان کم تر از کیفیت محصول غافل نشویم.

 یکی از راه های تشخیص آسان و سریع کیفیت لوازم التحریر انتخاب برند معتبر و درخشان آن است که بار ها از آن استفاده نموده اید یا از کیفیت بالای آن شنیده اید. راه دیگری که درخرید لوازم التحریر های کاغذی مانند دفتر و دفترچه,  وجود دارد ،سنجیدن جنس و استحکام جلد آن است.

 

 

قیمت در خرید عمده لوازم التحریر

 

یکی از دلایل اصلی خرید عمده می تواند قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تر آن باشد اما نکاتی که در حین خرید باید رعایت کرد، کیفیت و استحکام لوازم التحریر است. در واقع شما با توجه به هزینه ای که می پردازید  کالایی با همان میزان کیفیت دریافت می کنید. بنابراین اگر کیفیت برایتان اهمیت بالایی دارد، می توانید اجناسی از برند هایی مختلف با قیمت های یکسان را با هم مقایسه کنید تا نتیجه گیری مناسبی داشته باشید.

 

 


نظرات

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

.................................................................

 

  کانال تلگرام      اینستاگرام  ما

 

ساعات کاری شرکت : روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷ ۱ - ۹

به جز تعطیلات رسمی

  

 

  

 

محصولات ملزومات اداری

 

    لوازم اداری رومیزی

.................................................................

    لوازم اداری مصرفی

.................................................................

  

 

 

 محصولات سـورنا تحریر

 

      اقلام دفتری

.................................................................

      نوشت افزار ها

.................................................................

    اقلام بایگانی

.................................................................

 

 

 

 ســـورنا تحریر

 

.................................................................

آدرس: تهران - خیابان کریم خان - خیابان آبان جنوبی (عضدی) - بعد از کوچه طاووس - پلاک 60 - واحد 5

 

     021-88178937

 

      09120889498